Aktuali informacija vartotojams, laiku neapmokėjusiems sąskaitų

Vartotojai, laiku neatsiskaitę už suteiktą šiluminę energiją, karštą vandenį bei šilumos punktų priežiūrą yra laikomi skolininkais. Atsiskaitymo terminas– iki po ataskaitinio mėnesio paskutinės dienos.
Skolininkams, laiku neatsiskaičiusiems už paslaugas, yra skaičiuojami delspinigiai – 0,02 proc. už kiekvieną pradelstą dieną 6 mėn. laikotarpyje. Įsiskolinimui viršijus 6 mėn. terminą, skaičiuojamos 5 proc. metinės palūkanos.
Įsiskolinimui viršijus 150 Eur, rašomi skolininkams įspėjimai, neturint galimybių skolos apmokėti, siūloma sudaryti įsiskolinimo apmokėjimo sutartį.
Įsiskolinimui viršijus 300 Eur, nesant sudarytai įsiskolinimo apmokėjimo sutarčiai, skolos yra perduodamos į teismą, vėliau pasirinktai antstolių kontorai.
Vartotojai, ilgą laiką nemokantys už paslaugas, pastoviai nevykdantys įsiskolinimo apmokėjimo sutarčių sąlygų, perduodami skolų išieškojimo tarnyboms.

Šilumos vartotojas, turintis įsiskolinimą ar finansinių sunkumų, turėtų kreiptis į UAB „Pakruojo šiluma“, dėl suderinimo pagal vartotojų finansines galimybes bei bendrovės interesus atitinkančias skolos grąžinimo sąlygas.

Susidarius skolai galima:

rašyti el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį..
skambinti tel. +370 421 61139;
atvykti į UAB „Pakruojo šiluma“, nurodytu adresu Saulėtekio g. 34, Pakruojis.

Nesumokant skolą, yra skaičiuojami delspinigiai, palūkanos, bylinėjimosi bei vykdymo administravimo išlaidos (žyminis mokestis, procesinės palūkanos, antstolio administravimo ir kitos išlaidos).

 


Spausdinti